Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Архів новин за рік: 2019 2020

2020-05-21 12:50:05
   Державний архів Черкаської області долучився до інтерактивного проєкту Міжнародної ради архівів (The International Council on Archives).
   Відсьогодні на інтерактивній мапі Міжнародної ради архівів (МРА) можна ознайомитися з відомостями про Державний архів Черкаської області.
   Доступ за лінком: https://cutt.ly/PyY1AKp.
  Інтерактивна мапа – це спеціальний онлайн проєкт МРА, розроблений задля полегшення доступу до актуальної інформації про віртуальні презентації колекцій документів, оновлені електронні каталоги та оцифровані архівні фонди.
2020-05-04 16:41:15
   Працівники держархіву області активно долучились до навчання та за його результатами отримали сертифікати.
   Онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» «COVID-19: що потрібно знати про роботу апаратів штучної вентиляції легень». Оглядовий серіал складається з трьох серій у форматі міні-інтерв’ю та цікавий не тільки лікарям, але й громадськості, адже пояснює принцип дії апаратів штучної вентиляції легень. Запрошуємо долучатись до онлайн навчання за лінком: https://osvita.diia.gov.ua/courses/covid19-ventilator.
2020-04-28 14:37:32
   Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу задля привернення уваги суспільства до проблеми безпеки людини на робочому місці відзначають Всесвітній День охорони праці.
   Цьогоріч в оприлюдненому зверненні Організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році йдеться про нечуваний виклик, що постав перед українським суспільством і вимагає особливих зусиль та заходів.
  В умовах глобальної пандемії нового коронавірусу COVID-19 для запобігання поширенню інфекції, захисту здоров’я громадян та надання допомоги хворим суспільству необхідно об’єднати зусилля заради подолання негативних наслідків, спричинених епідемією.
   У Держаному архіві Черкаської області розроблено та запроваджено комплекс профілактичних заходів задля посилення безпеки працівників від розповсюдження COVID-19.
  Пропонуємо вашій увазі текст Звернення українського оргкомітету з нагоди Дня охорони праці та Контрольний перелік заходів у якості ефективного алгоритму дій щодо запобігання подальшого розповсюдження COVID-19, розроблений Міжнародною організацією праці.

ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році (pdf, 47 Кб)
Контрольний перелік заходів (pdf, 462 Кб)

2020-04-03 16:31:29
Інформаційні матеріали щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19:

https://covid19.com.ua/

https://nszu.gov.ua/
2020-04-03 16:14:02
Як державним службовцям бути сучасними та застосовувати цифрові лайфхаки в роботі?

Кожен може безкоштовно опанувати базові цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

Саме для цього призначений освітній серіал «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google» на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта.

Освітній серіал охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті.

Запрошуємо державних службовців до перегляду зазначеного курсу та отримання відповідного сертифікату, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності обсягом 2 години (0,07 кредиту ЄКТС).

У держархіві області 2 державні службовці пройшли онлайн курс «Цифрова грамотність для державних службовців» та отримали сетрифікати.

Доступ за лінком: https://osvita.diia.gov.ua/courses/civil-servants
2020-03-13 16:36:29
   13 березня 2020 року до уваги громадськості в читальному залі Державного архіву Черкаської області представлено фотодокументальну виставку «Найпотужніше підприємство Черкащини ПАТ «Азот» (До 55-річчя з дня вироблення першої продукції).
2020-03-03 17:56:39
   03 березня 2020 року, у розпал цьогорічної кампанії Е-декларування, у читальному залі Державного архіву Черкаської області заступник голови Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ Василь Олійник фахово та конструктивно провів навчання для працівників держархіву області - державних службовців та посадових осіб публічного права.
  Обговорено важливі аспекти реалізації антикорупційної політики в органах державної влади, зміни антикорупційного законодавства та особливості заповнення електронних декларацій у поточному році. Під час активної дискусії розглянуто безліч конкретних ситуацій. Крім того, працівники мали змогу отримати відповіді на проблемні питання.
2020-02-26 17:45:48
   26 лютого 2020 року директор Державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко провела плідну робочу зустріч з представниками польських наукових установ.
   Разом із професором Станіславом Стемпєнем (Stanisław Stępień), засновником та незмінним директором Південно-східного наукового інституту в м. Перемишль, Республіка Польща (Południowo-Wschodni Instytut Naukowy), та доктором Яцеком Магдонем (Jacek Magdon), науковим співробітником Інституту Національної Пам’яті м. Жешув, Республіка Польща (Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie) окреслили напрямки україно-польської співпраці у науковому та історико-архівному вимірі.
   Досягли домовленостей щодо сприяння дослідженню україно-польських відносин і питань української революції, а також обговорили перспективи подальшої співпраці та спільних проєктів, зокрема учать у підготовці конференцій, виставок про видатних персоналій польського походження – уродженців та мешканців Черкащини.
2020-02-19 17:42:13
   18-19 лютого 2020 року головний спеціаліст з питань персоналу Державного архіву Черкаської області підвищила кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою: «Управління персоналом в органах виконавчої влади» для працівників служб управління персоналом районних державних адміністрацій, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Черкаському обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
  Під час навчання працівників служб управління персоналом ознайомлено з техніками та закономірностями ефективного управління кадрами, зокрема розглянуто питання:
- актуальних змін до законодавства про державну службу;
- організації роботи служб управління персоналом в умовах зміни структури державного органу;
- планування службової кар’єри;
- визначення індивідуальних потреб у підвищенні професійної компетентності;
- взаємодії роботодавців з Державною службою зайнятості у процесі добору персоналу та вивільненні працівників під час реорганізації державних органів.
   Крім питань фахового спрямування, державні службовці обговорили особливості застосування змін антикорупційного законодавства під час проведення кампанії декларування-2020.
2020-02-14 17:21:12
   14 лютого 2020 року директор Державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко взяла участь у розширеному засіданні колегії Державної архівної служби України щодо підсумків діяльності Державної архівної служби, архівних установ України та визначенню напрямків роботи в 2020 році.

Стор. 1 2
Всього новин за обраний період: 18

ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua