Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Архів новин за рік: 2020 2021

2021-04-16 15:40:41
14 – 16 квітня 2021 року відбулося навчання архівістів області за спеціальною короткостроковою програмою "Реалізація законодавства з питань архівної справи та діловодства".

Під час інтерактивних лекцій колеги-архівісти обговорили фахові питання, а також питання проходження державної служби, організації бухгалтерського обліку в новостворених архівних відділах райдержадміністрацій, формування навичок лідерства, особливості інформування громадян на офіційних сайтах та в соціальних мережах.

У триденному навчанні взали участь понад 40 працівників архівних відділів районних державних адміністрацій та міських рад, Державного архіву Черкаської області.

Захід відбувся у режимі відеоконференції на платформі Google Meet.
2021-04-14 14:20:11
4 квітня вшановуємо загиблих учасників АТО та військовослужбовців – захисників незалежності й борців за територіальну цілісність нашої держави від російської військової агресії.

Цього дня сім років тому розпочалася антитерористична операція із залученням Збройних Сил України на території Донецької та Луганської області. Це докорінно змінило подальшу долю багатох. Тому сьогодні на Черкащині згадують воїнів, які захищали українські землі від російського окупанта упродовж цих років, та вшановують тих, хто загинув за Україну.

Протягом семи років понад 11 тисяч черкащан взяли участь в АТО/ООС (Операція об’єднаних сил (ООС) - таку назву отримала антитерористична операція з квітня 2018 року). 231 воїн з Черкащини загинув.

Глибока шана Героям, які захищали Україну від російських загарбників, та продовжують робити це нині.
2021-04-13 14:12:14
13 квітня 2021 року для працівників Державного архіву Черкаської області та представників архівних відділів районних державних адміністрацій Черкаської області проведено навчання на тему: "Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби".

Захід у режимі відеоконференції на платформі ZOOM провели головний спеціаліст – юрисконсульт Міжрегіонального управління НАДС у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Костянтин ШВАЛЯ та головний спеціаліст Міжрегіонального управління Наталія ІГНАТЕНКО.

Під час навчання обговорили:
- зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби;
- питання оголошення конкурсів на вакантні посади державної служби, зокрема такі, що обіймають особи, призначені за процедурою добору;
- питання діяльності конкурсної комісії та специфіку оформлення документів за підсумками її роботи;
- можливість членів конкурсних комісій брати участь у засіданнях конкурсних комісій дистанційно;
- порядок проведення співбесіди задля визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця (переможців) конкурсу дистанційно в режимі відеоконференції тощо.
2021-04-08 14:04:28
07 квітня 2021 року директор Державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко представила колективу заступника директора – головного зберігача фондів.

Пройшовши успішно усі етапи та випробування, передбачені конкурсною процедурою, на посаду призначено Вікторію Олександрівну Мельник.
2021-03-17 12:06:27
Працівники Державного архіву Черкаської області взяли участь у навчанні за загальною короткостроковою програмою «Цифрова грамотність. Впровадження інструментів діджиталізації».

Саме таку мегасучасну інноваційну навчальну програму для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування вперше реалізовано на базі Черкаського регіонального центру підвищення кваліфікації.

Під час професійного навчання публічні службовці опанували важливі компетенції для належного впровадження цифрових змін.

Говорили, зокрема, про:
- цифрову демократію та інформаційно-комунікаційні процеси в державному управлінні;
- інформаційну безпеку та цифрову «гігієну»;
- особливості інформування громадян в соціальних мережах та на офіційних сайтах;
- цифрову грамотність на базі інструментів Googlе.
2021-03-16 12:03:02
Обговорено проблеми організації роботи архівних відділів районних державних адміністрацій

16 березня 2021 року на платформі Державної архівної служби України проведено обговорення проблем організації роботи архівних відділів районних державних адміністрацій та презентовано методичні рекомендації «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 2. Архівні відділи районних державних адміністрацій».

У заході взяли участь представники Міністерства юстиції України, Міністерства розвитку громад та територій України, обласних та районних державних адміністрацій, державних архівів областей та архівних відділів районних державних адміністрацій.

Під час дискусії виявлено спільні риси реорганізації архівних відділів райдержадміністрацій як юридичних осіб публічного права, зокрема створення архівних відділів райдержадміністрацій із центральним офісом у адміністративному центрі нового (укрупненого) району та відокремленими підрозділами (секторами, відокремленими робочими місцями) у ліквідованих районах.

Запис обговорення щодо організації роботи архівних відділів районних державних адміністрацій https://youtu.be/VGjDDzrsuvE

Презентація актуальних питань організації архівної справи та діловодства на рівні районів https://cutt.ly/nzMW7to

Методичні рекомендації «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 2. Архівні відділи районних державних адміністрацій» https://cutt.ly/JzMWBEO
2021-03-11 11:58:31
Працівники Державного архіву Черкаської області взяли участь у навчанні за короткостроковою програмою «Антикризовий менеджмент у публічному управлінні».

У межах заходу учасники обговорили основи антикризового управління в сучасних умовах, методи та інструменти виходу з кризового стану.

Практико-орієнтована програма покликана сформувати у публічних службовців навички сучасного стратегічного мислення та ефективного управління у кризових ситуаціях.

Протягом навчання слухачі опрацювали навчальні модулі:
- розробка та реалізація антикризової стратегії;
- стратегія комунікацій в кризовий період;
- антикризове управління економікою та публічними фінансами;
- адаптація світового досвіду антикризового управління в Україні;
- психологічні основи антикризового управління;
- розробка стратегій регіонального розвитку в умовах кризи;
- особливості управління в посткризовий період.

Захід відбувся у режимі відеоконференції на платформі Google Meet.
2021-02-26 15:47:28
24-25 лютого 2021 року директор Державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко взяла учать у інтерактивному тренінгу для державних службовців апарату та структурних підрозділів Черкаської обласної державної адміністрації.

У межах тренінгу учасники відпрацювали питання удосконалення комунікативної компетентності та загальні особливості комунікаційної стратегії органів державної влади.

Тренінг проведено з використанням засобів відеоконференцзв’язку Google Meet на базі Черкаського регіонального центру підвищення кваліфікації.
2021-02-19 14:49:13
19 лютого 2021 року відбувся прямий ефір програми Радіодень Українського Радіо РОСЬ, під час якого директор Державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко поспілкувалася зі слухачами. Обговорили актуальні питання роботи архівної установи.

Прослухати запис ефіру можна за лінком: https://cutt.ly/NlyE69d
2021-02-12 11:24:09
Відбувся семінар для працівників архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад на базі Державного архіву Черкаської області.

Захід проведено у режимі відеоконференції.

Серед питань, які розглянуто:
- нормативно-методичні документи, рекомендовані для впровадження архівним установам у 2021 році;
- організація роботи експертно-перевірної комісії держархіву області з експертними комісіями новостворених архівних відділів райдержадміністрацій;
- типові недоліки в документах, що надходили на розгляд протягом 2020 року;
виконання архівними установами запитів юридичних та фізичних осіб на підставі архівних документів, оформлення архівних довідок (копій, витягів);
- здійснення обліку документів у новостворених архівних відділів райдержадміністрацій;
- ведення кадрового діловодства в новостворених архівних відділах;
- основні положення законодавства про державну службу та запобігання корупції.

Учасники семінару мали можливість отримати відповіді від фахівців держархіву області на питання, що виникають у щоденній практичній роботі на місцях.

Особливу увагу під час семінару зосереджено на аспектах та наслідках реорганізації архівних відділів районних державних адміністрацій та архівних підрозділів територіальних громад в умовах адміністративно-територіальної реформи в Україні.

Стор. 1 2
Всього новин за обраний період: 20

ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua