Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Фонди після 1917 року

 


1. Органи державної влади і управління
 1.1 Революційні комітети
  1.1.1 Повітові
  1.1.2 Волосні
  1.1.3 Районні
  1.1.4 Містечкові
  1.1.5 Сільські
 1.2 Комітети, комісії незаможних селян
  1.2.1 Окружні
  1.2.2 Повітові
  1.2.3 Волосні
  1.2.4 Районні
  1.2.5 Сільські
 1.3 Виконавчі комітети (ради, адміністрації)
  1.3.1 Окружні
  1.3.2 Повітові
  1.3.3 Волосні
  1.3.4 Обласна рада
  1.3.5 Обласна адміністрація
  1.3.6 Районні
  1.3.7 Міські
  1.3.8 Сільські
   - Городищенський район
   - Драбівський район
   - Жашківський район
   - Звенигородський район
   - Золотоніський район
   - Кам’янський район
   - Канівський район
   - Катеринопільський район
   - Корсунь-Шевченківський район
   - Лисянський район
   - Маньківський район
   - Монастирищенський район
   - Смілянський район
   - Тальнівський район
   - Уманський район
   - Христинівський район
   - Черкаський район
   - Чигиринський район
   - Чорнобаївський район
   - Шполянський район
 1.4 Виборчі комісії
 1.5 Фонди періоду незалежності (установи, підвідомчі облдержадміністрації)
 1.6 Фонди Державного майна України
2. Військово-адміністративні і інші військові установи
 2.1 Окружна військова нарада
 2.2 Штаб Чигиринського червоного козацтва
 2.3 Військові комісаріати
  2.3.1 Повітові
  2.3.2 Волосні
  2.3.3 Районні
 2.4 Управління повітового військового начальника
 2.5 Територіальний батальйон
 2.6 Черкаське повітове управління евакуації населення
 2.7 Штаби цивільної оборони
 2.8 Гідромеліоративна станція
3. Органи робітничо-селянської інспекції
4. Органи державного і народного контролю
 4.1 Комітети
  4.1.1 Обласні
  4.1.2 Районні
  4.1.3 Міські
5. Установи періоду Тимчасового уряду, Української Директорії, Української держави
 5.1 Повітові комісари Тимчасового уряду
 5.2 Повітовий старостат «Української держави»
 5.3 Міська управа
 5.4 Буржуазна газета «Вісті»
 5.5 Волосне правління
 5.6 Волосний наглядач
 5.7 Волосні земські управи
 5.8 Волосні земельні відділи
 5.9 Сільські управління (управи)
 5.10 Земельні управи
 5.11 Продовольчий відділ Черкаської міської управи
 5.12 Продовольчі управи
 5.13 Черкаська повітова учительська спілка
 5.14 Організація Української комуністичної партії (боротьбистів)
 5.15 Приватні майстерні
6. Органи юстиції
 6.1 Юридичний відділ
 6.2 Облвідділ юстиції
7. Органи суду
 7.1 Черкаський обласний суд
 7.2 Уповноважений Полтавського губернського суду
 7.3 Повітова рада народних суддів
 7.4 Мировий суддя
 7.5 Районні та міські народні суди
 7.6 Дільничні окружні суди
 7.7 Особливий народний слідчий
 7.8 Повітові політичні бюро
 7.9 Політичний відділ
 7.10 Судові земельні комісії, ліквідаційна земельна комісія
8. Органи прокуратури
 8.1 Прокуратури Черкаської області
  8.1.1 Черкаської області
  8.1.2 Окружна прокуратура
  8.1.3 Районні
  8.1.4 Міські
 8.2 Державний арбітраж
 8.3 Президія обласної колегії адвокатів
 8.4 Державні нотаріальні контори
 8.5 Державна безпека і охорона громадського порядку
  8.5.1 Управління Служби безпеки
  8.5.2 Управління, відділення робітничо-селянської міліції та карного розшуку
   8.5.2.1 Окружні
   8.5.2.2 Повітові
   8.5.2.3 Волосні
   8.5.2.4 Районні залізничні
   8.5.2.5 Районні, міські, дільничні, містечкові
  8.5.3 Комендатури військ ДПУ з охорони цукрових заводів
  8.5.4 Роти окремого стрілецького батальйону військ робітничо-селянської міліції
  8.5.5 Тюрма
  8.5.6 Повітова надзвичайна комісія
  8.5.7 Органи по боротьбі з бандитизмом, дезертирством
  8.5.8 Комітети по трудовій повинності
  8.5.9 Бюро примусової праці
  8.5.10 Комітети допомоги жертвам погромів і інтервенції
9. Органи планування
 9.1 Планові комісії
  9.1.1 Обласна
  9.1.2 Головне планово-економічне управління (Департамент економічного розвитку і торгівлі)
  9.1.3 Окружні
  9.1.4 Районні
  9.1.5 Міські
 9.2 Представництво Нацагенства України з реконструкції та розвитку в Черкаській області
10. Органи статистики
 10.1 Обласне управління статистики
 10.2 Окружні статбюро
 10.3 Повітові статбюро
 10.4 Районні і міські інспектури та інформаційно-обчислювальні станції
11. Фінансові організації
 11.1 Відділ у справах роздержавлення
 11.2 Фінансові відділи виконкомів
  11.2.1 Обласний
  11.2.2 Окружні
  11.2.3 Повітові
  11.2.4 Районні
  11.2.5 Міські
 11.3 Відділ держдопомоги багатодітним і одиноким матерям
 11.4 Державна фінансова інспекція в Черкаській області
 11.5 Кредитування та оподаткування
  11.5.1 Податкове бюро
  11.5.2 Фінансовий інспектор
  11.5.3 Банки
  11.5.4 Управління держтрудощадкас і держкредиту, ощадні каси
 11.6 Відділ цін
 11.7 Держінспекція з контролю за цінами
 11.8 Соціальне страхування
  11.8.1 Облуправління держстрахування
  11.8.2 Окружні контори держстрахування
  11.8.3 Районне страхове агентство
  11.8.4 Черкаська облрада кооперативного страхування членів артілей
  11.8.5 Окружні, районні відділи, пункти, каси соціального страхування
12. Органи управління народним господарством, промислові підприємства та об’єднання
 12.1 Органи управління народним господарством
 12.2 Управління з ліквідації установ військового часу
 12.3 Електроенергетика
 12.4 Геологічна розвідка
 12.5 Паливна промисловість
 12.6 Хімічна промисловість
 12.7 Машинобудування і металообробка
 12.8 Приладобудування
 12.9 Целюлозно-паперова, деревообробна промисловість
 12.10 Промисловість будівельних матеріалів
 12.11 Легка і текстильна промисловість
 12.12 Фарфоро-фаянсова промисловість, промисловість художніх виробів
 12.13 Харчова промисловість
 12.14 Цукрова промисловість
 12.15 Хлібопекарська і борошномельна промисловість
 12.16 Пивоварна і пивобезалкогольна промисловість
 12.17 Спиртова і лікеро-горілчана промисловість
 12.18 Плодоконсервна і смакова промисловість, вітамінне виробництво
 12.19 М’ясна промисловість
 12.20 Молочна промисловість
  12.20.1 Маслозаводи
  12.20.2 Молочні заводи і комбінати
 12.21 Рибна промисловість
 12.22 Тютюнова промисловість
 12.23 Місцева промисловість
 12.24 Дирекції підприємств, що будувалися
13. Організації транспорту
 13.1 Органи управління транспортом
  13.1.1 Міський відділ пасажирського транспорту
  13.1.2 Управління автодороги «Київ-Одеса-Ізмаїл» та шляхова дільниця
  13.1.3 Відділення Одеської залізниці
  13.1.4 Авіазагін
  13.1.5 Виробниче об’єднання «Експорттрансгаз»
14. Організації шляхового господарства
 14.1 Трести, управління будівництва і експлуатації шосейних доріг
 14.2 Відділи будівництва і експлуатації шосейних доріг райвиконкомів
 14.3 Інспектура з шляхового будівництва
15. Організації зв’язку
 15.1 Поштово-телеграфні відділення та контори, залізничні телеграфні відділення
 15.2 Контори зв’язку
16. Сільське господарство
 16.1 Районні комісії з націоналізації земель та лісів
 16.2 Управління, відділи виконкомів, земельні, сільського господарства
 16.3 Земельні відділи
  16.3.1 Окружні
  16.3.2 Волосний
  16.3.3 Районні
 16.4 Земельні управління повітвиконкомів
 16.5 Управління сільського господарства рай- і міськвиконкомів
 16.6 Районний відділ земельних ресурсів
 16.7 Районні відділи технічних культур та тваринництва
 16.8 Управління сільського господарства облвиконкому
 16.9 Виробничі управління сільського господарства
 16.10 РАПО
 16.11 Виробничо-аграрні об’єднання
 16.12 Трести радгоспів
 16.13 Радгоспи
  16.13.1 Бурякорадгоспи
  16.13.2 По виробництву м’яса
  16.13.3 Насіннєві та інші
 16.14 МТС
 16.15 РТС
 16.16 Інспекція Держтехнагляду за станом сільськогосподарських машин
 16.17 Військове сільське господарство
 16.18 Сільгосптехніка
  16.18.1 Обласне об’єднання
  16.18.2 Районні об’єднання і відділення
 16.19 Галузі сільського господарства
  16.19.1 Насінництво (пункти, інспекції, лабораторії, станції, обєднання, дослідні поля)
  16.19.2 Тваринництво; племінна справа
 16.20 Сільськогосподарські артілі (колгоспи)
  - Городищенський район
  - Драбівський район
  - Жашківський район
  - Звенигородський район
  - Золотоніський район
  - Кам’янський район
  - Канівський район
  - Катеринопільський район
  - Корсунь-Шевченківський район
  - Лисянський район
  - Маньківський район
  - Монастирищенський район
  - Смілянський район
  - Тальнівський район
  - Уманський район
  - Христинівський район
  - Черкаський район
  - Чигиринський район
  - Чорнобаївський район
  - Шполянський район
17. Лісове господарство
 17.1 Інспектори лісів
 17.2 Облуправління лісового господарства
 17.3 Лісові та лісозаготівельні господарства
 17.4 Лісництва
 17.5 Лісові промислові господарства
 17.6 Лісорозсадники
 17.7 Колекція документів по лісовпорядкуванню
 17.8 Лісомеліоративні станції
 17.9 Лісозахисна станція
18. Водне господарство
 18.1 Управління, контори
 18.2 Лукомеліоративні станції
 18.3 Рибне господарство
19. Охорона природи
20. Будівельні організації
 20.1 Управління, відділи капітального будівництва
 20.2 Будівельні асоціації, об’єднання, трести; дільниці та контори
 20.3 Будівельно-монтажні управління, дільниці
 20.4 Організації, установи і підприємства будівництва в сільській місцевості
 20.5. Обласна та районні міжколгоспні будівельні організації
21. Архітектурні організації
22. Установи і організації житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення
 22.1 Відділ місцевого господарства; облуправління житлового та комунального господарства
 22.2 Районні і міські відділи комунального господарства
 22.3 Виробниче об’єднання «Черкасигаз»
 22.4 Міжколгоспні ради комунального господарства
 22.5 Інвентар бюро та контора
 22.6 Установи побутового обслуговування населення
23. Торгівельні організації
 23.1 Облуправління торгівлі; окрвідділ внутрішньої торгівлі
 23.2 Районні та міські відділи торгівлі
 23.3 Торгівельні контори, пункти, база
 23.4 Торгівля з іноземцями
 23.5 Інформаційно-обчислювальний технічний центр
 23.6 Управління громадського харчування
 23.7 Трест дорожніх ресторанів
 23.8 Торгово-виробниче підприємство «Облагроторг»; управління у справах захисту споживачів
24. Організації матеріально-технічного постачання та збуту
 24.1 Управління матеріально-технічного постачання і ремонтно-технічних станцій
 24.2 Постачально-збутові організації Черкаського Раднаргоспу
 24.3 Організації з постачання паливом населення
 24.4 Нафтосклади
 24.5 Облуправління: державної хлібної інспекції; хлібопродуктів
 24.6 Облінспекція по закупівлях і якості сільськогосподарських продуктів
 24.7 Військово-продовольче постачання
25. Заготівельні організації
 25.1 Управління Уповмінзагу по Черкаській області та по районах
 25.2 Обласне виробничо-заготівельне управління «Вторчермет»
 25.3 Заготівельні контори
 25.4 Акціонерні торгівельні товариства
26. Кооперативні організації
 26.1 Споживча кооперація
  26.1.1 Окружна споживспілка
  26.1.2 Обласна споживспілка
  26.1.3 Районні спілки споживчих товариств, споживчі товариства
  26.1.4 Сільські споживчі товариства, відділення
 26.2 Промислова кооперація
  26.2.1 Окружний кооперативний комітет
  26.2.2 Облрада промислової кооперації
  26.2.3 Спілки, об’єднання, контори
  26.2.4 Кустарно-промислові артілі, товариства
  26.2.5 Робітничі кооперативи
  26.2.6 Артілі інвалідів
 26.3 Сільськогосподарська та кредитна кооперація
 26.4 Комітети та товариства взаємної допомоги
27. Охорона здоров’я
 27.1 Відділи охорони здоров’я виконкомів
  27.1.1 Окружні
  27.1.2 Повітові
  27.1.3 Обласний
  27.1.4 Районні та міські
 27.2 Обласні лікарні та диспансери
  27.2.1 Районні та міські лікарні
 27.3 Стоматологічна поліклініка; санепідемстанція; станція переливання крові; бюро судмедекспертизи
 27.4 Аптечне управління
 27.5 Будинок санітарної освіти; поліклініка; малярійна станція; медпункт
 27.6 Курортне управління
 27.7 Туберкульозні санаторії
 27.8 Міжколгоспний санаторій; будинки відпочинку
28. Організації фізичної культури і спорту
29. Організації народної та професійної освіти
 29.1 Народна освіта
  29.1.1 Відділи, інспектури народної освіти виконкомів
   29.1.1.1 Окружні
   29.1.1.2 Повітові
   29.1.1.3 Обласний
   29.1.1.4 Районні
   29.1.1.5 Міські
  29.1.2 Інститути
  29.1.3 Технікуми
  29.1.4 Училища: педагогічні; медичні; музичні; культурно-освітнє
  29.1.5 Окружна партійна школа; професійні школи (курси)
  29.1.6 Загальноосвітні школи, школи-інтернати, спеціальні школи
  29.1.7 Обласний будинок учителя
  29.1.8 Обласний будинок дитини, дитячі будинки, приймальник-розпридільник
  29.1.9 Дитячі музичні та художня школи
  29.1.10 Палац та будинок піонерів
  29.1.11 Обласні станції: юних техніків, натуралістів, дитяча туристична
  29.1.12 Дитячо-юнацькі спортивні школи
 29.2 Професійна освіта
  29.2.1 Облуправління професійно-технічної освіти
  29.2.2 Професійно-технічні училища та школи
  29.2.3 Обласний учбовий комбінат
30. Органи і установи культури
 30.1 Облуправління культури
 30.2 Відділи культурно-освітньої культури
 30.3 Районні та міські відділи культури
 30.4 Облуправління і відділи кінофікації
 30.5 Облконтора по прокату кінофільмів
 30.6 Обласний науково-методичний центр народної творчості
 30.7 Будинки культури, робітничі клуби
 30.8 Музеї, бібліотеки
31. Установи мистецтва
 31.1 Театри, філармонія, народний хор
32. Органи та установи друку
 32.1 Управління у справах преси та інформації
 32.2 Редакції газет
 32.3 Друкарні
33. Установи масової інформації (радіомовлення, телебачення, преса)
 33.1 Облкомітет по телебаченню і радіомовленню
 33.2 Дирекція радіотрансляційної мережі та повітвідділення радіотелеграфного агентства
 33.3 Облвідділ розповсюдження преси
 33.4 Облуправління по охороні державних таємниць у пресі
34. Наукові установи
 34.1 Проектно-технологічні, конструкторські, дослідні інститути, трести, дослідний відділ
 34.2 Конструкторські бюро
 34.3 Організації науково-технічної інформації і пропаганди
 34.4 Центр стандартизації і метрології; дослідна лабораторія
 34.5 Наукові заповідники
 34.6 Підприємство «Поштова скринька»
35. Архівні установи
36. Органи праці
 36.1 Інспектури і відділи праці виконкомів
  36.1.1 Обласний відділ
  36.1.2 Повітові
  36.1.3 Окружні
  36.1.4 Районний
 36.2 Комітет по боротьбі з безробіттям
37. Органи соціального забезпечення
 37.1 Відділи, інспектури соціального та державного забезпечення виконкомів
  37.1.1 Обласний відділ
  37.1.2 Повітові відділи
  37.1.3 Окружні інспектури
  37.1.4 Районні та міські відділи
38. Профспілкові органи
 38.1 Ради, бюро та секретаріати профспілок
  38.1.1 Центральне бюро; окружні ради та бюро
  38.1.2 Повітові бюро
  38.1.3 Обласні ради
  38.1.4 Районні та міські ради
  38.1.5 Районні секретаріати
 38.2 Обласні комітети галузевих профспілок; груповий комітет
 38.3 Райкоми галузевих профспілок
  38.3.1 Медичних працівників
  38.3.2 Фінансово-банківських працівників
  38.3.3 Працівників держустанов
  38.3.4 Працівників культури
  38.3.5 Працівників торгівлі та споживчої кооперації
  38.3.6 Працівників освіти, вищої школи та наукових установ
  38.3.7 Працівників сільського господарства, агропромислового комплексу
  38.3.8 Працівників місцевої промисловості та комунально-побутових підприємств
 38.4 Міські комітети галузевих профспілок
 38.5 Окружні комітети, відділи, відділення галузевих профспілок
 38.6 Повітові комітети, бюро, відділи, відділення галузевих профспілок
 38.7 Місцеві, заводські, робітничі, містечкові комітети галузевих профспілок
 38.8 Учбово-методичний центр
39. Громадські організації
 39.1 Наукові
 39.2 Організації товариства сліпих
 39.3 Організації товариства глухих
 39.4 Громадські організації «Друзі дітей», «Друзі радіо»
 39.5 Обласні товариства «Просвіта» і «Заповіт»
 39.6 Природоохоронні
 39.7 Літературні, мистецькі
 39.8 Галузеві, в т. ч. творчі
 39.9 Туристично-екскурсійні організації
 39.10 Органи Комуністичної партії
  39.10.1 Черкаський обком партії
  39.10.2 Районні і міські комітети партії
  39.10.3 Партійні комітети промислових і колгоспно-радгоспних виробничих управлінь
  39.10.4 Партійні комітети з правами районних комітетів
  39.10.5 Міські первинні партійні організації
   - м. Черкаси
   - м. Сміла
   - м. Умань
  39.10.6 Районні первинні партійні організації райони
   - Городищенський район
   - Драбівський район
   - Жашківський район
   - Звенигородський район
   - Золотоніський район
   - Кам’янський район
   - Канівський район
   - Катеринопільський район
   - Корсунь-Шевченківський район
   - Лисянський район
   - Маньківський район
   - Монастирищенський район
   - Смілянський район
   - Тальнівський район
   - Уманський район
   - Христинівський район
   - Черкаський район
   - Чигиринський район
   - Чорнобаївський район
   - Шполянський район
  39.10.7 Політвідділи (політчастини) м. Черкаси
  39.10.8 Комісії у справах колишніх партизан Другої Світової війни
  39.10.9 Партійний архів Черкаського обкому партії
  39.10.10 Колекція документів (фотографій) партархіву Черкаського обкому партії
 39.11 Органи ВЛКСМ, ЛКСМУ
  39.11.1 Черкаський обком ЛКСМУ
  39.11.2 Районні і міські комітети ЛКСМУ
  39.11.3 Комітети ЛКСМУ промислових і сільських виробничих управлінь
  39.11.4 Комітети ЛКСМУ з правами районних комітетів
40. Релігійні організації
 40.1 Окружна та повітова церковні ради УАЦ
 40.2 Канцелярія єпископа
 40.3 Уповноважені Рад у справах релігій та релігійних культів
 40.4 Окружний антирелігійний гурток
41. Фонди особового походження
42. Колекції документів
43. Фонди, прийняті на комерційній основі
44. Фонди періоду нацистської окупації під час Другої Світової війни
 44.1 Органи управління
  44.1.1 Районні управи
  44.1.2 Сільські управи (старостати)
  44.1.3 Дільничні уповноважені Черкаської рай управи
 44.2 Поліція
 44.3 Юстиція
 44.4 Фінанси. Банки
 44.5 Промисловість
 44.6 Сільське господарство
  44.6.1 Органи управління
  44.6.2 МТС
  44.6.3 Державне господарство; ветеринарна лікарня; відділення цукрового сільського господарства
  44.6.4 Громадські двори
 44.7 Лісове господарство
 44.8 Будівництво
 44.9 Транспорт. Зв язок
 44.10 Торгівля. Заготівля. Споживча кооперація
 44.11 Житлове, комунальне і місцеве господарство
 44.12 Праця
 44.13 Народна освіта
 44.14 Культура. Редакції газет
 44.15 Охорона здоров я. Соціальне забезпечення
 44.16 Релігійні установи
 44.17 Колекції листів
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua