Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
В читальному залі Державного архіву Черкаської області відбулася зустріч з Григорієм Михайловичем Голишем

2020-01-27 10:34:17
   24 січня 2020 року в читальному залі Державного архіву Черкаської області відбулася зустріч з кандидатом історичних наук, доцентом, лауреатом премії ім. Народного вчителя О. А. Захаренка та премії ім. М. Максимовича, директором наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Григорієм Михайловичем Голишем.
   Під час зустрічі Григорій Михайлович презентував свої книги, що вийшли друком упродовж 2018 – 2019 років.
   Одним із таких доробків є унікальне видання «Подорож Златокраєм. Нарис історії Золотоніщини та її поселень від давнини до сьогодення». Праця відзначена багатьма нагородами, зокрема: обласна краєзнавча премія імені М. Максимовича, нагрудний знак «Петро Могила», шевченківська медаль «За вірність заповітам Кобзаря» та почесний знак «За особливі заслуги перед Черкащиною».
   Хронологічно «Подорож Златокраєм» охоплює період від найдавніших часів до подій 2018 року та коротко висвітлює не лише минуле, а й соціально-економічні відносини, духовне життя, повсякдення, довкілля тощо. Про найвизначніші постаті Золотоніщини подано стислу біографічну інформацію.
   Ще одним, серед презентованих на заході, стало видання «Пером публіциста: вибрані нариси, статті, інтерв’ю», що вийшло друком наприкінці 2019 року. Презентована книга є збірником вибраних нарисів, статей та інтерв’ю, написаних Григорієм Михайловичем упродовж кількох десятиліть. Вони присвячені видатним постатям Черкащини, маловідомим сторінкам регіональної історії, а також життєвим долям земляків дослідника.
   Наприкінці змістовної та цікавої розповіді Григорій Михайлович подарував носій з оцифрованими світлинами та кінодокументами з історії Золотоніщини, що будуть долучені до фондів Державного архіву Черкаської області, подякував присутнім за увагу до його творчої спадщини та висловив сподівання, що книги не залишать байдужим жодного читача.
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua