Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
На базі держархіву області проведено навчальну архівну практику студентів Черкаського державного технологічного університету

2020-02-10 09:51:16
   Державний архів Черкаської області активно співпрацює з вищими навчальними закладами Черкащини. З 13 січня по 09 лютого 2020 року на базі держархіву області пройшли навчальну архівну практику студенти 2-го курсу групи І-85 спеціальності 032 «Історія та археологія» Черкаського державного технологічного університету.
   Практиканти мали можливість прослухати навчальну лекцію директора держархіву області Тетяни Клименко на тему: «Державний архів Черкаської області як джерело вивчення історії рідного краю». Під час лекції студенти ознайомились з історією архіву, основними напрямками його діяльності, складом архівних документів, особливостями архівної системи області, а також умовами зберігання і використання документів Національного архівного фонду України.
   Крім того, студенти взяли участь у зустрічі з Г. М. Голишем, кандидатом історичних наук, доцентом, лауреатом премії ім. Народного вчителя О. А. Захаренка та премії ім. М. Максимовича, директором наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, який презентував свої книги з історії Черкащини. Під час проходження практики студенти залучались до роботи в окремих відділах держархіву архіву області, зокрема:
   у відділі забезпечення збереженості документів, обліку та довідкового апарату поглибили знання з організації науково-довідкового апарату до документів, створення систематичного каталогу, тематичної картотеки, ознайомились з архівними путівниками та довідниками, оглядами документів, долучились до оптимізації розміщення справ у архівосховищах, в межах ознайомчої екскурсії на власні очі побачили цінні та унікальні документи, раритетні видання;
   у відділі використання інформації документів відвідали тематичні виставки, спробували свої сили у пошуках інформації в архівних документах відповідно до встановленої тематики.
   Загалом, організація навчальної архівної практики дала можливість студентам-історикам набути практичні навички і вміння з архівної справи - важливих структурних складових компонентів зберігання та дослідження культурної спадщини, сприяла формуванню особистості майбутнього історика.
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua