Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Головний спеціаліст з питань персоналу підвищила кваліфікацію за програмою: «Управління персоналом в органах виконавчої влади»

2020-02-19 17:42:13
   18-19 лютого 2020 року головний спеціаліст з питань персоналу Державного архіву Черкаської області підвищила кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою: «Управління персоналом в органах виконавчої влади» для працівників служб управління персоналом районних державних адміністрацій, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Черкаському обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
  Під час навчання працівників служб управління персоналом ознайомлено з техніками та закономірностями ефективного управління кадрами, зокрема розглянуто питання:
- актуальних змін до законодавства про державну службу;
- організації роботи служб управління персоналом в умовах зміни структури державного органу;
- планування службової кар’єри;
- визначення індивідуальних потреб у підвищенні професійної компетентності;
- взаємодії роботодавців з Державною службою зайнятості у процесі добору персоналу та вивільненні працівників під час реорганізації державних органів.
   Крім питань фахового спрямування, державні службовці обговорили особливості застосування змін антикорупційного законодавства під час проведення кампанії декларування-2020.
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua