Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Директор держархіву області взяла участь у роботі Регіональної науково-практичної конференції

2021-06-29 11:00:00
Директор Державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко взяла участь у роботі Регіональної науково-практичної конференції «ЧЕРКАЩИНА В КОНТЕКСТІ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ»

Конференцію присвячено 25-річчю Конституції України та 30-річчю Незалежності України 25 червня 2021 р.

Метою конференції є намір осмислення державотворчого потенціалу, ролі і значення Черкащини у становленні й утвердженні Незалежності України.

До участі у конференції долучилися науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, представники органів влади, здобувачі вищої освіти, учні шкіл, музейні працівники, педпрацівники, журналісти, громадські діячі, діячі культури, діячі профспілкового руху, краєзнавці, підприємці.

Мови конференції: українська, англійська.

Під час секційних засідань учасники зосередилися на соціально-економічних, політичних, культурних, освітніх аспектах розвитку Черкаської області та акцентувати увагу на внеску особистостей у розбудову регіону.

Захід відбувся у приміщенні залу засідань Черкаського державного технологічного університету.

Тетяна Анатоліївна Клименко, директор Державного архіву Черкаської області, кандидат історичних наук, доцент виступила з доповіддю на тему: "АРХІВНА СПРАВА НА ЧЕРКАЩАНІ В РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ".

У межах заходу відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку Михайлу Дмитровичу Сироті з нагоди Дня Конституції.

Саме Михайло Сирота, народний депутат, наш земляк, очолював роботу парламентської комісії, яка тривалий час працювала над Основним Законом.
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua