Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відбулася виїзна робоча зустріч керівництва Державного архіву Черкаської області з працівниками архівних установ Звенигородщини

2021-10-01 14:24:26
21 вересня 2021 року, відповідно до річного плану роботи, відбулася виїзна робоча зустріч керівництва Державного архіву Черкаської області з працівниками архівних установ Звенигородщини.

Метою поїздки було обстеження стану матеріально-технічного оснащення Архівного відділу Звенигородської районної державної адміністрації, а також визначення нагальних питань організації роботи архівних установ Зенигородського району.

Директор держархіву області Тетяна Клименко разом із заступником директора - головним зберігачем фондів Вікторією Мельник відвідали головну архівну садибу району - Архівний відділ Звенигородської райдержадміністрації, його Лисянський та Шполянський сектори, а також Архівний сектор Ватутінської міської ради.

У межах поїздки зустрілися з керівниками трудового архіву Звенигородської міської ради та трудового архіву в м. Шпола, оглянули сховищах архівних установ району. Поспілкувалися з першим заступником міського голови м. Ватутіне Зоєю Миколаївною Ляпун.

Важливо, що після тривалих кадрових ротацій у зв’язку з реорганізацією архівного відділу злагоджена робота працівників має позитивні результати. Архівний відділ Звенигородської райдержадміністрації спільно з його секторами продовжує бути надійною установою для зберігання документів з місцевої історії. Загальна кількість документів Національного архівного фонду, що зберігаються у відділі та його секторах, становить понад 67 тисяч справ.

Разом з тим, для подальшої організації ефективної роботи архівного відділу нагальною є потреба облаштування додаткових приміщень (сховищ) для приймання та зберігання документів Національного архівного фонду.

Обстеження матеріально-технічних ресурсів Тальнівського і Катеринопільського архівних секторів, не охоплених цією поїздкою, відбудеться найближчим часом.

Архівний відділ Звенигородської райдержадміністрації утворено зі статусом юридичної особи публічного права та загальною чисельністю 10 штатних одиниць. У зв’язку з ліквідацією районів внаслідок реформи адміністративно-територіального устрою до складу відділу увійшли та набули статусу секторів архівні відділи Катеринопільської, Лисянської, Тальнівської, Шполянської райдержадміністрацій.

Архівний відділ очолює Ольга Рябова, Катеринопільський архівний сектор – Лідія Гаркава, Лисянський архівний сектор – Олена Шевчук, Тальнівський архівний сектор - Валентина Олійник, Шполянський архівний сектор - Тетяна Саванчук.

Поштова адреса Архівного відділу Звенигородської райдержадміністрації: вул. Кримського, 27, м. Звенигородка, Черкаська обл., 20202

Електронна адреса: zven-arhiv@ukr.net
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua