Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Апробація методичних рекомендацій

2021-10-19 14:09:31
Забезпечення гарантованої збереженості документів Національного архівного фонду як складової вітчизняної і світової культурної спадщини та інформаційних ресурсів суспільства - це одне з пріоритетних завдань Державного архіву Черкаської області.

Підтримання оптимальних режимів зберігання, знепилення, перевіряння наявності та стану документів - це щоденні кроки працівників держархіву області загалом та відділу забезпечення збереженості, обліку та довідкового апарату зокрема - задля реалізації вказаного пріоритету.

Важливим заходом у цьому напрямку є виявлення негативного впливу біологічних факторів та профілактика біопошкоджень.

Саме тому начальник відділу забезпечення збереженості, обліку та довідкового апарату Ольга Пурис спільно з головним спеціалістом відділу Ксенією Скринською здійснили відбір матеріалу для дослідження мікробіологічного та ентомологічного стану архівосховищ держархіву області.

Відбір зразків виконали з неухильним дотримання положень методичної розробки Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства.

Методичні рекомендації щодо самостійного відбору мікробіологічних та ентомологічних проб працівниками архівних установ в умовах дії дистанційно-карантинних заходів / ДАСУ, УНДІАСД, Спілка архівістів України; уклад.: О. Я. Гаранін, Т. О. Кондратюк. – Київ, 2021. – 22 с." - https://cutt.ly/XRhlMUD
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua