Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Краєзнавці Черкащини зробили внесок до фонду підтримки Збройних сил України

2022-04-14 14:28:12
Директор Державного архіву Черкаської області взяла участь у засіданні президії Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, що відбулося в режимі онлайн 14 квітня 2022 року.

Учасники засідання одноголосно проголосували за перерахування у фонд підтримки Збройних Сил України зібраних спілчанами членських внесків у сумі 10 тисяч гривень.

Під час засідання голова Черкаської обласної організації НСКУ Валентин Лазуренко зазначив, що у час важких випробувань, краєзнавці Черкащини, не полишаючи краєзнавчої діяльності, разом з українським народом роблять усе можливе для наближення перемоги над ворогом – захищають Україну в лавах ЗСУ й територіальної оборони, беруть активну участь у волонтерських організаціях щодо підтримки воїнів та вимушених переселенців.

Члени президії – директор обласної бібліотеки імені Тараса Шевченка Людмила Дядик і директор Державного архіву області Тетяна Клименко запропонували об’єднати зусилля закладів культури, освіти і творчих спілок і запланувати проведення спільних тематичних краєзнавчо-просвітницьких заходів патріотичного спрямування з використанням можливостей соціальних мереж. Цю пропозицію підтримали представники первинних осередків Спілки краєзнавців університетів: ЧНУ ім. Б. Хмельницького (Василь Мельниченко, Лариса Синявська), ЧДТУ (Валентин Лазуренко, Оксана Яшан), УДПУ (Зінаїда Священко), обласного краєзнавчого музею (Сергій Ганницький), обласного відділення МАН України (Тетяна Нераденко).

Відзначено, що найближчим часом буде започатковано проведення годин патріотичного спілкування «З Україною в серці», просвітницького циклу «Краєзнавці Черкащини: Україна переможе!», регіонального телемоста до Дня краєзнавства (28 травня), низки інших спільних заходів, у яких будуть висвітлюватися героїчні сторінки історії краю, життя і подвижницька діяльність відомих черкащан, їх мужність і героїзм у бойових діях проти російських агресорів.

Краєзнавці продовжать вести хроніку патріотичних дій і вчинків наших земляків, щоб вони залишилися в історії Черкащини взірцем для наслідування нинішнім і прийдешнім поколінням. А коли на нашу землю прийде мир, то ці матеріали складуть основу «Книги мужності Черкащини».

Президія обласної організації НСКУ закликала усіх краєзнавців всіляко підтримувати героїчні Збройні Сили України, які дають гідну відсіч агресору, робити свій внесок у перемогу, пам’ятати, що наша сила в єдності.
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua