Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Працівники держархіву області, архівних відділів районних державних адміністрацій та міських рад пройшли триденне навчання

2022-05-12 16:25:25
10-12 травня 2022 року у межах спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації «ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ АРХІВНИХ УСТАНОВ ТА ДОСТУПУ ДО АРХІВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ» відбулося навчання для працівників Державного архіву Черкаської області, архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад.

Фахівці Державного архіву Черкаської області спільно з викладачами Черкаського регіонального центру підвищення кваліфікації провели серію занять у режимі конференцзв’язку.

Серед тем, які обговорили:
- складання номенклатури справ архівного відділу районної державної адміністрації;
- порядок віднесення юридичних осіб до джерел формування Національного архівного фонду та організація роботи з укладання списків юридичних осіб;
- виконання плану заходів Програми здійснення контролю за наявністю, станом та рухом документів Національного архівного фонду на 2020-2024 роки;
- загальні вимоги щодо ведення обліку документів в архіві та методика обліку надходжень документів до архіву; вибуття документів з архіву;
- робота експертної комісії підприємств, установ, організацій під час воєнного стану;
- порядок здійснення перевірянь архівних підрозділів юридичних осіб-джерел комплектування НАФ;
- порядок складання актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, та знищення документів.

Безперечно, діяльність архівних установ області в умовах воєнного стану є серйозним викликом та потребує послідовного законодавчого регулювання, виважених рішень та чіткого механізму дій.

Окрім фахових питань, спеціальна короткострокова програма була спрямована на формування професійних компетенцій щодо реалізації трудових відносин в умовах воєнного стану, декларування, здійснення публічних закупівель та комунікаційної діяльності архівних установ.

У триденному навчанні взяли участь понад 50 учасників. За підсумками навчання усі учасники отримали сертифікати обсягом 1 ЄКТС.
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua